Kabelová impregnované diamantové korunky


Kabelová impregnované diamantové korunky

chatovatnyní
Podrobnosti o produktu

S profesionální a produktivní factory HAINAISEN je jedním z předních Čína kabelová impregnované diamantové jádro bit výrobců. Vítá vás Velkoobchod kabelová impregnované diamantové korunky od nás, máme vždy levné produkty nabídnout.

Stručné shrnutí

Místo původu:

Obchodní název:

Číslo modelu: všechny

Typ: Vrták

Typ stroje: Vrtací nástroje

Certifikace: ISO9001

Materiál: Litá ocel, PDC

Typ zpracování: kování

Použití: měkké, abrazivní, nekonsolidované formace vrtání

Barva: černá

Balení amp; Dodávka


PackagingDetails:

insideinsponge, outsideincartons

DeliveryDetail:

7dní

Co je povrch set diamantové korunky?


Jak už název napovídá, povrch set diamond bit liší od typu impregnované diamond proto že jsou nastaveny s jednovrstvé přírodních vrtačka diamantové na pracovní plochy koruny bit předem určeným vzorem.

Rozdíly povrchu set Diamond základní bit a impregnované diamantové korunky.

Diamanty jsou namontovány v těle Borová koruny v prášku bit, které je na tělo ocelového nástroje nebo stopky. Na rozdíl od impregnované diamond bit, který řízené eroze práškového kovu trochu korunka je žádoucí vystavit nové diamantové krystaly matice kovovou vazbou pro všechny Dimatec povrchu sada bitů je extrémně tvrdý a odolný proti opotřebení. Funkce těla matice bit koruny na povrchu nastavit bit je bezpečně držet diamanty v místě po celou provozní

Povrch set diamantovou bit široce použití.

Povrch-sada diamantových vrtáků jsou doporučena především pro použití při vrtání relativně měkké, abrazivní, nekonsolidované formace, které nejsou účinně vyvrtán impregnované diamantových vrtáků. Doporučuje se také pro použití v vrtání tvrdší útvary, kde jsou dostupné otáček a bit zatížení nedostatečné využití impregnované diamantových vrtáků díky vrtné zařízení omezení.

Povrch set diamantovou bit mnoho dobrých vlastností:

Společného, povrch set diamantovou poskytne vyšší míru penetrace než impregnované diamantové bity v měkčí formace převážně kvůli větší míře expozice jednotlivých diamantovými krystaly. Však jak jsou nastaveny pouze jediný vrstvou diamond krystalů, povrch sada diamantových vrtáků vedou k nižší celkové bit života než impregnované diamantovou.


Dotaz
返回顶部