Impregnované jádro těhotná Bursa jádro


Impregnované jádro těhotná Bursa jádro

Podrobnosti o produktu

S profesionální a produktivní továrna HAINAISEN je jedním z předních výrobců jádro Čína impregnované jádro těhotná bursa. Vítá vás Velkoobchod impregnované jádro těhotná bursa jádro od nás, máme vždy levné produkty nabídnout.

V mém stavební a vrtné konstrukce, nejistotu a proměnlivost rocku způsobila mnoho problémů normální vrtání konstrukce. PDC vrtáky jsou široce používány, vysoká stabilita a velké póry tvoří účinnosti jsou s oblibou používány; však během výstavby, složitost rock je daleko nad naše očekávání, proměnlivé rock může blokovat normální fungování PDC vrták pit, nehody jako čepel lámání nebo díra smršťování se může stát, tím nejen ovlivňuje životnost vrtáku, ale také ovlivňuje pórů tváření kvalitu.

Jak ke zlepšení situace, problém vyřešen, jakož i poskytnout PDC vrtáky s více stabilní výkon a lepší kvalitu pro široce uživatele se stává výzvou všem výrobcům vrtací bity. Tím, přetrvávající v přesvědčení, že se "snaží nejlépe obsloužit všechny zákazníky", Jinshuo společnost udělal zásadní průlom a vyvinul novou technologii – Diamond á Vrtná trubka po tvrdé práci téměř jeden rok a bezpočet selhání.

PDC pokovené Diamantové vrtání Bit má vrstvu zrnitost na povrchu pracovní části přes speciální řemesla, která klade na diamond ochranný film pro Vrtná trubka. Experiment vypověděl, že: diamantový film může zlepšit sílu čepele, účinně snížit pravděpodobnost zlomení čepele, posílit stabilitu Vrtná trubka, jakož i prodloužit životnost vrtáku PDC; existence zrnitost dále zvyšuje účinek ochrany měřidlo, pórů, které tvoří kvalitní je vyšší; Mezitím drsnost a ostrost Diamond film zvyšuje samoostřící akce PDC vrtáku, jmenovitě břitu vrtáku bit předem, čímž výrazně snižují dobu "vrták lištu" a vrtání záběry rychle.

Existují tři druhy pokovené Diamantové vrtáky následovně: diamond á kotva Vrtná trubka, diamond á korunek Vrtná trubka a pokovené diamantové vrtací PDC vrták. Tři druhy výrobků mají všechny prošla kontrolou technického oddělení dohledu a kontroly a národní patent udělen certifikát.


Dotaz
返回顶部